Współpraca z rodzicami!!!

Napisz do nas: urodzinydziecka@gmail.com


Wypełnij formularz on-line!!!


Koniecznie odwiedź nas na: https://www.facebook.com/animacjenaurodziny/

Co zrobić aby zamówić imprezę?

* Należy zastanowić się kiedy może się odbyć (data, godziny) i gdzie? - organizujemy imprezy w domach, mieszkaniach, ogrodach, możemy pomóc przy organizacji imprezy plenerowej lub pomóc wynająć miejsce do zabawy - istnieje możliwość dojazdu poza Łódź za dodatkową opłatą. Coraz częściej organizujemy imprezy w restauracjach i salach hotelowych.

*
Należy zastanowić się ilu uczestników i w jakim wieku zostanie zaproszonych? - w przypadku dzieci starszych od 6-7 lat dla ilości dzieci do 12 gości wystarczy 1 animator, w przypadku większej ilości dzieci lub młodszych dzieci konieczna jest obecność 2 animatora.

* Należy zastanowić się czy chcą Państwo dodatkowe atrakcje, takie jak: malowanie twarzy (konieczny drugi animator), dmuchane domki do skakania czy współpracę z Klaunem? Posiadamy także w ofercie możliwość  zamykania dzieci w bańkach.

* Należy zastanowić się czy impreza ma posiadać temat przewodni? Możemy zaproponować pewien temat lub wypracować go wspólnie z Państwem i Państwa pociechą.

*
Należy zastanowić się czy chcą Państwo aby zakupy niezbędnych nagród były po stronie rodziców czy organizatora? Dysponujemy dostępem do ciekawych artykułów na prezenty i nagrody dla dzieci (zarówno zabawki jak i artykuły plastyczne, których nie kupuje się w każdym sklepie osiedlowym).

Powyższe informacje umożliwią nam szybkie skalkulowanie kosztów zabawy - każda impreza jest kalkulowana indywidualnie po ustaleniu oczekiwań klienta! Ceny podane w cenniku są jedynie cenami orientacyjnymi   .

      

Jakie imprezy obsługujemy?

* Urodzinki czy imieniny dla dziecka

* Atrakcje podczas przyjęć komunijnych

* Zajęcia dla dzieci podczas wesel

* Pikniki w żłobkach, przedszkolach i szkołach podstawowych

* Gry terenowe dla klas, imprezy okolicznościowe: halloween, andrzejkowe wróżby, mikołajki, przyjęcia choinkowe, bale karnawałowe

Jak można się z nami skontaktować:

* Kontakt telefoniczny: Nina Malinowska – 607229992


Wypełnij formularz on-line!!!

* Kontakt mailowy: urodzinydziecka@gmail.com – w temacie proszę podać: „Kinderbal – data + temat zapytania” – jako temat zapytania proszę wpisać czy dotyczy urodzin, komunii, pikniku czy innej imprezy.

www.ergo-media.pl
Tanie strony internetowe przyjazne dla GOOGLE