+48 607 22 99 92 nina@urodzinydziecka.net

nina@urodzinydziecka.net | +48 607 22 99 92

Zapraszamy do kontaktu
FAQ

Często zadawane pytania

W celu uzyskania szczegółowych informacji – wypełnij powyższy formularz, w polu „szczegóły” można przesyłać dodatkowe pytania. 

Jak długo trwają jedne animacje?

Czas trwania dostosowujemy do rodzaju imprezy, ilości i wieku dzieci. Minimalny czas trwania wynosi 2h. W przypadku imprez z malowaniem twarzy przy grupie powyżej 10 dzieci należy uwzględnić dłuższy czas trwania imprezy np. 3h lub drugiego animatora. Wszystkie szczegółowe propozycje przesyłamy wraz z ofertą na Państwa zapytanie.

Ile trwa malowanie twarzy/tatuaże brokatowe?

W grupie 10 dzieci profesjonalne malowanie twarzy trwa od ok. 60 do 90 minut. 

Przygotowanie tatuaży brokatowych zajmuje nieco mniej czasu, ale wpływ na ten czas ma skomplikowaność wzorów oraz czas podejmowania decyzji przez dzieci przy wyborze szablonu.

Czego mogę oczekiwać po 2h animacji?

Program jest dostosowywany do grupy dzieci (ich ilości i wieku). Stałymi punktami programu są mini warsztaty z talerzami cyrkowymi (jest to punkt, który zwykle angażuję też dorosłych gości, którzy obserwują zabawy), skręcanie figurek balonowych (ich ilość i poziom skomplikowania zależy od ilości dzieci, może być czasem zamienione na mini warsztaty balonowe, jesli mamy nieco starsze dzieci), puszczanie dużych baniek mydlanych (opcjonalnie możliwe zamykanie w bańce – dla małych dzieci ze względu na średnicę obręczy lub pokaz kilku sztuczek bańkowych w tym bańka ogniowa). Poza tym wykorzystuję różnorodne akcesoria jak chusta animacyjna, lina, sprzęt sportowo zręcznościowy. Prowadzimy gry, zabawy, konkursy i zawody – ale program jest elastyczny i może ulec zmienia po poznaniu się z grupą dzieci, ponieważ to one są w tym dniu najważniejsze).

Czego potrzebuję do przyjęcia animatora?

Miejsca ustalonego do prowadzenia animacji, nie posiadamy swojej sali, prowadzimy zlecenia w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Wszystkie potrzebne sprzęty i materiały do realizacji programu są zapewnione, po stronie zamawiającego pozostaje zapewnienie napojów dla dzieci, ewentualnego poczęstunku czy też dekoracji w miejscach zabawy.

Mam małe mieszkanie, jakie mam opcje?

Wielokrotnie prowadziliśmy animacje w salonie w mieszkaniach w bloku. Nalezy oczywiście dostosować wtedy przebieg do możliwości lokalowych, sprawdzą się warsztaty balonowe, zadania zręcznościowe bardziej statyczne, malowanie twarzy czy działania plastyczne. Jeśli jest taka możliwość w okolicy warto pomyśleć o opcji wyjścia na część animacji na podwórko, okoliczny plac, park, skwer i tam przeprowadzić część programu. Tego typu rozwiązania ustalamy indywidualnie.